naar Argentinië
Door: Bart
04 Maart 2015 | Argentinië, El Chaltén
Langs het meer lago generaal carera 250 km meter over een heel mooi gelegen gravel bergweg gereden naar Chili Chico.
Hier zijn we de grens overgegaan en vlakbij op een camping overnacht.
05 maart.
Over route 40 gereden naar El Chalten om de berg Fitz Roy te zien.
De weg was 650 km lang waarvan 200 niet geasfalteerd. Dit was tot nu toe het langste stuk wat we hebben gereden en op dit stuk zijn we 54 auto's, 5 motoren als tegenligger tegengekomen en zijn we 1 roze bus (the pink bus) tegen gekomen met blonde jongens uit Zweden. We zijn 6 keer ingehaald.
Een mooie weg door een verlaten eenzaam gebied zonder enig plaatsje of benzine station en heel veel wind. De gesprekken in de auto werden dan al gauw van "hè een tegenligger". We zij in de voorruit ook 3 barsten en honderden pitjes rijker, dankzij opwaaiend gravel. De ruit is nog net niet matglas.
Reageer op dit reisverslag
Je kunt nu ook Smileys gebruiken. Via de toolbar, toetsenbord of door eerst : te typen en dan een woord bijvoorbeeld :smiley